درباره شرکت

رسالت شرکت های معدنی و صنعتی فعال در حوزه آهن و فولاد، همواره توسعه و بهبود این صنعت است. شرکت صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان، یکی از این شرکت هاست که در سال ۱۳۹۶ با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیارد ریال در زمینه ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی در حوزه آهن و فولاد از معدن تا صنایع پایین دستی (فرایند زنجیره تولید) تأسیس شد.
شرکت صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان، توانایی و دانش فنی طراحی، ساخت، تأمین، نصب و بهره برداری کارخانجات کنسانتره آهن و نیز احیای اسفنجی به روش تونلی را دارد و با هدف توسعه، در حال انجام تحقیقات و سرمایه گذاری در زمینه تامین پایدار خوراک در ابتدای زنجیره و اجرای طرح های صنعتی در ادامه زنجیره تولید فولاد و صنایع پایین دستی و مواد و ملزومات جانبی آن و سایر صنایع فلزی است تا به اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشاند.

اهداف:
یکی از مهمترین اهداف این شرکت، مدیریت و بومی سازی دانش و ساخت تجهیزات و اجرای خطوط تولید در منطقه، سرمایه گذاری و ترویج توسعه گری صنعتی و کارآفرینی به شمار می آید که شرکت کاویان گهر با جدیت به دنبال تحقق آن است و گواه این مدعا، اشتغالزایی مستقیم برای 400 نفر و غیرمستقیم برای 600 نفر است که تنها در مدت سه سال از بدو تأسیس این شرکت به ثمر نشسته است.